خانه » گالری عکس » عکس کاظم هژیرازاد و همسرش زویا امامی + بیوگرافی

عکس کاظم هژیرازاد و همسرش زویا امامی + بیوگرافی

عکس کاظم هژیرازاد و همسرش زویا امامی + بیوگرافی

عکس های کاظم هژیرازاد

عکس کاظم هژیرازاد و همسرش زویا امامی + بیوگرافی (10) عکس کاظم هژیرازاد و همسرش زویا امامی + بیوگرافی (9) عکس کاظم هژیرازاد و همسرش زویا امامی + بیوگرافی (7) عکس کاظم هژیرازاد و همسرش زویا امامی + بیوگرافی (6) عکس کاظم هژیرازاد و همسرش زویا امامی + بیوگرافی (5) عکس کاظم هژیرازاد و همسرش زویا امامی + بیوگرافی (4) عکس کاظم هژیرازاد و همسرش زویا امامی + بیوگرافی (3)

عکس های زویا امامی همسر کاظم هژیرازاد

عکس کاظم هژیرازاد و همسرش زویا امامی + بیوگرافی (1) عکس کاظم هژیرازاد و همسرش زویا امامی + بیوگرافی (8) عکس کاظم هژیرازاد و همسرش زویا امامی + بیوگرافی (2)

بیوگرافی کاظم هژیرآزاد

کاظم هژیرآزاد در سال ۱۳۲۹ در تهران به دنیا آمد وی با زویا امامی (بازیگر) ازدواج کرد که حاصل این ازدواج دو فرزند پسر به نام های ارمان و ارش است.

کاظم هژیرازاد در سال آخر دبیرستان یعنی تابستان سال ۱۳۴۸ برای فراگرفتن هنر بازیگری، به هنرکده آزاد هنرپیشگی ” آناهیتا ” رفت و شیوه ” استانیسلافسکی ” را زیر نظر استاد مصطفی اسکویی آموزش دید و در چندین نمایش صحنه‌ای و تله ویزیونی با گروه آناهیتا بازی کرد.

وی سال ۱۳۶۱ از گروه جدا شد و به صورت آزاد، با گروه‌های مختلف تهرانی همکاری کرد. این همکاری هنوز ادامه دارد.

هژیر آزاد در زمینهٔ نوشتن یک تک پرده‌ای به نام “سوسنگرد” – مربوط به جنگ تحمیلی -، و نیز یک تک پرده‌ای در مورد پشت صحنه تئاتر، و همچنین یک مجموعه داستان به نام “کیف” به چاپ رسانده است .

او در مورد نقد تئاتر و مسائل مربوط به صنف تئاتر، نوشته‌های پراکنده‌ای در مطبوعات به چاپ رسانده است. او هم اکنون عضو هیئت مدیره انجمن بازیگران خانه تئاتر و همچنین عضو هیات مدیر ه خانه تئاتر می‌باشد.

فیلم شناسی

 1. تحفه‌ها
 2. آبادانی‌ها
 3. مجسمه
 4. قافله
 5. نیش
 6. شاهین طلایی
 7. گروگان
 8. هدف
 9. عقرب
 10. شب روباه
 11. تکیه بر باد
 12. مسافر ری
 13. پدر
 14. شاه خاموش
 15. به نام پدر
 16. زندگی خصوصی
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

9 − 1 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز