خانه » گالری عکس » عکس فرناز رهنما و همسرش کیارش اعتمادی و خواهرش + بیوگرافی

عکس فرناز رهنما و همسرش کیارش اعتمادی و خواهرش + بیوگرافی

عکس فرناز رهنما و همسرش کیارش اعتمادی و خواهرش + بیوگرافی

عکس فرناز رهنما و همسرش کیارش اعتمادی + بیوگرافی

فرناز رهنما و همسرش کیارش اعتمادی

فرناز رهنما و فرزندش فرناز رهنما و همسرش (3) فرناز رهنما و همسرش (2) فرناز رهنما و همسرش (1) فرناز رهنما فرناز رهنما و همسرش (4) فرناز رهنما و خواهرش

بیوگرافی فرناز رهنما

فرناز رهنما (زاده مهر ۱۳۶۰، اصفهان) بازیگر زن سینما و تلویزیون است و با کیارش اعتمادی (اهنگساز) ازدواج کرده است.

 

فرناز رهنما خواهر بهاره رهنما !

فرناز رهنما : من هیچ نسبتی با بهاره رهنما ندارم. نه خواهرش هستم و نه دختر عمویش حتی نسبت فامیلی خیلی دور هم با هم نداریم. اصلاً آنها اراکی هستند و ما اصفهانی .

 

از بیست سالگی با هم آشنا شدیم

فرناز رهنما: وقتی بیست ساله بودیم با هم آشنا شدیم. من در دانشگاه هنر و معماری در رشته نمایش مشغول تحصیل بودم و با برادر همسرم که در همان دانشگاه نقاشی‌ می‌خواندند به عنوان هم‌دانشگاهی آشنا بودم و همین، منجر به آشنایی با کیارش شد. مراسم ازدواج‌مان تقریبا ساده برگزار شد و جالب است بدانید بعد از کلی دوندگی، هزینه و برنامه‌ریزی در مراسم عروسی‌مان برق قطع شد و در نهایت چند شمعدان به دادمان رسید. (می‌خندد) مدیر سالن به ما اطمینان داده بود موتور برق دارد اما با قطع برق متوجه شدیم موتور برقی در کار نیست. یادم هست خیلی ناراحت شدم و خواستم عصبانیتم را بروز دهم ولی بعد فکر کردم خب، اتفاقی است که افتاده و کاری‌اش نمی‌شود کرد. (می‌خندد)   من و کیارش با هم بزرگ شدیم و از سنین ابتدای جوانی از رویاها و آرزوهای هم خبر داشتیم. در این سال‌ها شاهد بودیم که چطور رویاهای‌مان با بزرگتر شدن خودمان بزرگتر شدند؛ مثلا در بیست سالگی خواسته‌هایی داشتیم که به تازگی به آنها رسیده‌ام و امروز هم خواسته‌هایی داریم که شاید در آینده به آنها برسیم. اینکه در کنار هم شاهد تلاش‌مان برای رسیدن به آرزوهایمان و شاهد رشد و ترقی یکدیگر بودیم خیلی لذت‌بخش است.

شغل کیارش اعتمادی همسر فرناز رهنما

کیارش اعتمادی: شغلم به طور کلی آهنگسازی مستقل است و در ساخت آلبوم‌های موسیقی بی‌کلام و سبک‌های ترکیبی همکاری دارم. همچنین در زمینه موسیقی فیلم و تئاتر فعالیت دارم و تدریس موسیقی هم می‌کنم. اما ساز اصلی‌ام گیتار الکتریک است.

فرناز رهنما: استودیوی موسیقی کیارش در خانه خودمان است و به همین خاطر همیشه در خانه ما صدای موسیقی شنیده می‌شود. اتفاقا به تازگی متوجه شدم چقدر به این نواها عادت کرده‌ام و برایم داشتن خانه‌ای که همیشه پر باشد از صدای موسیقی دوست‌داشتنی است. چون مدتی بود به خاطر جابجایی استودیو، بسیاری از لوازم از منزل ما خارج شد و دیگر صدای ساز در خانه‌مان نمی‌پیچید و من دلم برای همه آن نواها تنگ شده بود. البته خوشبختانه دوباره وسایل استودیو به خانه‌مان برگشت و همچنان نوای موسیقی بخشی جدانشدنی از زندگی‌مان است.

«وشوو» ورزش مشترک ما

فرناز رهنما: احتمالا برای‌تان عجیب است اما ما اصلا پس از ازدواج به سینما نرفته‌ایم. شاید گفتنش از زبان من به عنوان یک بازیگر درست نباشد اما سطح فیلم‌ها معمولا آنقدر پایین است که رغبت چندانی برای دیدن فیلم‌ها نداریم اما همچنان به شدت اهل تماشای تئاتر هستیم و از هر تئاتر خوبی استقبال می‌کنیم. در یک ورزش مشترک فعالیت می‌کنیم؛ وشوو ورزش رزمی و جذابی است که مدتی است به آن مشغولیم.  از تفریحات دیگرمان آشپزی مشترک است. چون پانزده سال است با هم آشنایی داریم. بالطبع دوستان مشترکی داریم و حتی گاهی یادمان می‌رود آنها اول دوست کدام‌مان بوده‌اند. (می‌خندد) با این دوستان که حالا بعضی‌هایشان زوج هستند معاشرت داریم.

سینمایی

  • بعد از ظهر سگی (۱۳۸۸)
  • اقلیما (۱۳۸۵)
  • چیزهایی هست که نمی دانی(۱۳۸۹)

تلویزیونی

  • یادداشت های یک زن خانه دار (۱٣٩۴ مسعود کرامتی)
  • هفت سنگ (رمضان ۱۳۹۳ علیرضا بذرافشان)
  • ساختمان پزشکان (۱۳۸۹ سروش صحت)
  • مأمور بدرقه (رمضان ۱۳۸۷ سعید سلطانی)
  • زیر زمین (رمضان ۱۳۸۵ علیرضا افخمی)

تله فیلم

  • سوگند (۱۳۹۲ فربد شکرایی)
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

16 + 17 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز