خانه » دنیای مد » ست کردن کت و شلوار با کروات

ست کردن کت و شلوار با کروات

آموزش ست کردن کت و شلوار کروات با انواع رنگ ها برای سلیقه های مختلف

 

 

برخی از رنگ های پیراهن مردانه از ابتدا به طور سنتی جز جدایی ناپذیر ست های آقایون شده است پیراهن مردانه سفید، آبی کمرنگ و صورتی کمرنگ. این رنگ ها مسلما به شما آزادی بیشتری در ست کردن کت وشلوار و سایر لباس ها می دهد. اما حداقل سعی کنید از کروات های طرح دار استفاده کنید. کروات های سیلک را در موقعیت های رسمی و با گره های ضخیم تر استفاده کنید.

 

 کت و شلوار مشکی با کراوات قرمز ست کت و شلوار مشکی و کراوات پیراهن مشکی با کراوات سفید ست پیراهن و کراوات کت و شلوار مشکی با پیراهن مشکی ست کت و شلوار سرمه ای با پیراهن ست پیراهن با کت و شلوار طوسی خرید ست کراوات

 

علاوه بر این یک سری از رنگ کت و شلوار نیز وجود دارد که اکثر آقایان حداقل یکی از این رنگ ها را در منزل دارد (کت و شلوار مشکی، خاکستری و سورمه ای).

بنابراین ما در این مطلب از سایت نازدونه  راهنمایی های ست کردن را برای این رنگ های بیان شده ارائه می کنیم:

 

پیراهن سفید

سفید توناژ تطبیق پذیری است، بنابراین با بسیاری از رنگ ها ست می شود. این رنگ لحن ناب، تمیز و کلاسیک است. در انتخاب کروات شما کاملا آزادی عمل دارید(رنگ های جامد، راه راه کلاسیک، الگوهای سنتی و بافت مدرن)، پیراهن استفاده یک انتخاب مناسب بدون فکرکردن است.

 

پیراهن سفید/ کت و شلوار مشکی

ترکیب کت و شلوار مشکی و پیراهن سفید، مختص زمان خاصی نیست ، برای این ترکیب کلاسیک سعی کنید از کرواتهای بافتدار و طرح دار با رنگ های متنوع استفاده کنید که بتوانید به ست تان بُعد دهید.

 

پیراهن سفید/ کت و شلوار مشکی

 

 

پیراهن سفید / کت و شلوار خاکستری

با توجه به اینکه رنگ های سفید و خاکستری خنثی هستند، پس حتما باید یک جز رنگ گرم به ست تان اضافه کنید. مثلا استفاده از رنگ قرمز در کروات می تواند مناسب باشد.

پیراهن سفید / کت و شلوار خاکستری

پیراهن سفید / کت و شلوار سورمه ای

سفید و سورمه ای توانسته اند که ثابت کنند که ترکیب رنگ جذابی می شوند، به ویژه برای انسان های مدرن امروزی و ست های سازمانی و شرکتی.

برای انتخاب کروات از رنگ های جامد مانند قرمز گیلاسی و سبز چمنی با این ترکیب رنگ خیلی زیبا می شود

 

پیراهن سفید / کت و شلوار سورمه ای

 

پیراهن سفید / کت و شلوار قهوه ای کمرنگ

برای ترکیب سفید و قهوه ای، توناژ آبی بهترین انتخاب است. سایه های متفاوت آبی می تواند از گرمی قهوه ای بکاهد. این ترکیب بسیار شیک و جذاب است، از امتحان کردن آن غافل نشوید.

 

پیراهن سفید / کت و شلوار قهوه ای کمرنگ

 

پیراهن آبی

آبی بیشترین درخواست را برای پیراهن مردانه دارد. این رنگ رسمی و مناسب موقعیت های زیادی است. آبی کمرنگ یکی از همان رنگ هایی است که اغلب برای سازمان ها انتخاب می شود زیرا با بیشتر کروات ها ست می شود. با پیراهن مردانه توناژ آبی پررنگ تا کمرنگ می توانید بسیاری از ترکیب ها را داشته باشید. مثلا کروات ابریشم قرمز یا سبز تیره هرکدام ست متفاوتی می سازد.

 

 

پیراهن آبی / کت و شلوار خاکستری

بسته به تیرگی و روشنی هرکدام از این دورنگ می تواند ست های متفاوتی ایجاد شود مثلا آبی کمرنگ با خاکستری تیره یا روشن نمای متفاوتی را القا خواهد کرد. چون آبی و خاکستری رنگ های تقریبا کدری هستند سعی کنید از کروات براق برای درخشش آن استفاده کنید. مثلا یک کروات صورتی یا بنفش فوق العاده می شود.

 

پیراهن آبی / کت و شلوار خاکستری

 

پیراهن آبی / کت و شلوار قهوه ای

این یک ترکیب محافظه کارانه است. برای این ست سعی کنید از کروات با رنگ های تیره تر یا روشن تر آبی استفاده کنید. یا استفاده از رنگ زرد نیز می تواند انتخاب خوبی باشد. بهترین حالت استفاده از پیراهن آبی روشن با کروات سورمه ای است . سعی کنید تا حد امکان رنگ متضاد سومی را وارد این ترکیب نکنید.

پیراهن آبی / کت و شلوار قهوه ای

پیراهن آبی / کت و شلوار سورمه ای

در اینجا آنچه بیش از همه اهمیت دارد فاصله ی توناژ رنگی این دو رنگ است. تا حد امکان کت شلوار تیره و پیراهن روشن شود. این ترکیب رنگی به شما اجازه می دهد از طیف گسترده ای از کروات ها استفاده کنید، قرمز، نارنجی ، زرد و خود سورمه ای نیز می تواند انتخاب های خوبی باشد.

 

پیراهن آبی / کت و شلوار سورمه ای

پیراهن صورتی

استفاده از رنگ صورتی می تواند طراوت زیادی به یکنواختی زیادی به ست شما ببخشد. اما اطمینان حاصل کنید که رنگ های صورتی تند و پررنگ استفاده نکنید. این رنگ می تواند به کت و شلوار معمولی را رنگ و روح تازه ای بیفزاید. برای رنگ صورتی هم می تواند رنگ های متضاد و هم رنگ های مشابه استفاده شود. کروات های بنفش یا بنفش عمیق تر می تواند ست جالبی باشد.

 

 

پیراهن صورتی / کت و شلوار سورمه ای

پیراهن صورتی همراه مناسبی برای کت و شلوار سورمه ای است. این ترکیب رنگ مکمل بسیار جذاب است و می توانید از کروات های طرح دار سفید، سورمه ای و .. استفاده کنید.

هر چقدر که صورتی لطیف تر و کمرنگ باشد ست شیک تری ایجاد می شود.

 

پیراهن صورتی / کت و شلوار سورمه ای

پیراهن صورتی / کت و شلوار خاکستری

بنفش ارغوانی یا شنی می تواند توناژ صورتی را تکمیل کند. این ترکیب می تواند از خنثی بودن رنگ صورتی بکاهد. این ست بسیار مدرن است و در صورتی که دوخت خوبی داشته باشد بسیار شیک می شود.

 

پیراهن صورتی / کت و شلوار خاکستری

پیراهن صورتی/ کت و شلوار قهوه ای

سعی کنید با رنگ های خنثی گرم که کت شلوار قهوه ای به وجود می آورد با رنگ های سردتر بازی کنید. این رنگ قهوه ای روشن مایل به زرد باید با صورتی های بسیار ملایم ست شود. برای کروات می توانید از مدل های طرح دار رنگ های قهوه ای سوخته، کرم و بژ، بنفش و … استفاده کنید

 

پیراهن صورتی/ کت و شلوار قهوه ای

 

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

11 − پنج =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز