خانه » گالری عکس » ماهان تیموری زندگینامه / بیوگرافی ویکی پدیا + ثروت و عکس

ماهان تیموری زندگینامه / بیوگرافی ویکی پدیا + ثروت و عکس

 ماهان تیموری کلاهبردار شغل ماهان تیموری کتاب ماهان تیموری تلگرام ماهان تیموری سایت شخصی ماهان تیموری فوت کوزه گری ماهان تیموری کارخانه ماهان تیموری دانلود رایگان کتاب های ماهان تیموری

 

ماهان تیموری در خانواده ای کاملا متوسط ، مذهبی و معتقد به تحصیلات و پرداختن به شغل های شرافتمندانه و در اصل استخدام در یک شرکت دولتی یا معتبر به دنیا آمد. به گفته ماهان تیموری وی اولین بار در سن ۱۰ سالگی فروش را تجربه کرد و در سه ماه تعطیلات تابستان خود با درآمدی که از فروش شانسی به دست آورده بود برای خودش یک کفش میخی خرید و وارد کسب و کار شد! وی تا سن ۱۵ سالگی به همین شیوه به کارهای متفاوتی پرداخت تا اینکه در یک موبایل فروشی استخدام شد. فروشنده و مدیر فروشگاه موبایل وی را در اصل به عنوان بازاریاب استخدام کرده بود و قرار بود ماهان تیموری با تلاش در حوزه بازاریابی و کسب مشتری برای آن مغازه، به تناسب پورسانت دریافت کند. (پورسانت برگرفته از لغت فرانسوی pourcentage (پورسانتاژ) و به معنای درصد، میزان سود و حق دلالی است.) ماهان تیموری به گفته خودش به نحوی مشتری برای آن فروشگاه آورد که نهایتا پورسانت دریافتی اش بعد از یک ماه و چند روز ، مناسب برای خرید یک موتور سیکلت شد و او موتور سیکلت خرید!

ماهان تیموری و تصمیم برای پیشرفت

ماهان تیموری : «بعد از خرید متور سیکلت که یکی از آرزوهای زندگی من بود، با خودم تصمیم گرفتم تلاش کنم تا به هرآنچه که آرزویش را دارم برسم و بخرم! چیزهایی در ذهنم داشتم که احساس میکردم لیاقتشان را دارم و به همین دلیل به همراه برادر و خواهرم (معصومه تیموری) راهی تهران شدیم تا در تهران بیشتر فضا برای رشد و تلاش داسته باشیم. ۵ سال تمام به کارهای متفاوتی مانند پیوستن به شبکه بازاریابی شرکت اوریفلیم، تور لیدری، فروش کتاب و … مشغول شدم و بعد از این ۵ سال متوجه شدم که یکی از فقیرترین ۲۰ ساله های ایران هستم چرا که در یک اتاق ۵ متری که متعلق به دفتر کار برادرم بود زندگی میکردم و به یاد دارم که روزی با دوستانم بیرون رفته بودیم که به خاطر نداشتن ۱۰ هزار تومان تحقیر شدم! در آن شرایط فقر را به شدت درک میکردم و با خودم تصمیم گرفتم که برنامه ای بچینم و با موتور خودم شروع به کار کردم. در واقع شروغ کردم برای خودم کار کردن!»

راه اندازی پیک کتاب

ماهان تیموری بعد از ۵ سال حضور در تهران، تصمیم به راه اندازی پیک کتاب میگیرد و با استفاده از موتور خودش کار کرده و کسب درآمد می کند. به گفته خود ماهان تیموری، وی بعد از ۲ سال و ۷ مال به استقلال مالی میرسد و حتی در شهر قم یک کارخانه میزند!

 

 

پورسانت بازاریابی

پورسانت (pourcentage) :  درصد، میزان سود و حق دلالی است که از لحاظ قانونی و نیز حرمت شرعی دارای ملاحظاتی بوده و تحت شرایطی غیرقانونی بوده یا حرام می گردد.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

3 × 3 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز