خانه » گالری عکس » عکس بازیگران و عوامل سریال پاهای بی قرار + زمان پخش و خلاصه داستان

عکس بازیگران و عوامل سریال پاهای بی قرار + زمان پخش و خلاصه داستان

عکس بازیگران و عوامل سریال پاهای بی قرار (6) عکس بازیگران و عوامل سریال پاهای بی قرار عکس بازیگران و عوامل سریال پاهای بی قرار عکس بازیگران و عوامل سریال پاهای بی قرار عکس بازیگران و عوامل سریال پاهای بی قرار عکس بازیگران و عوامل سریال پاهای بی قرار عکس بازیگران و عوامل سریال پاهای بی قرار

 

اسامی بازیگران

مسعود رایگان / پانته آ بهرام / حمید گودرزی / مهرانه مهین ترابی / شاهرخ استخری / لیندا کیانی / افسانه ناصری / سمیرا حسن پور / آرش مجیدی / علیرضا استادی و …

 

این سریال داستان رویارویی دو خانواده را نشان می‌دهد و قربانیانش فرزندان آن خانواده‌ها هستند. آدمهای این قصه زندگی محلی و همسایگی کنار هم داشتند و دارند و بحث مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از رگه‌های داستان این سریال است.

سریال در 25 قسمت حال، ۱۵ قسمت گذشته و دوباره در ۲۰ قسمت حال روایت می شود و به جای اینکه بگوییم داستان در سه فصل روایت می شود، می توانیم، بگوییم به زمان حال و گذشته تقسیم می شود. با این حال این ساختار رفت و برگشت زمانی به گونه ای طراحی شده که پیش از این در سریال ها چنین تجربه ای نبوده است‌.

نویسنده اثر گفته است : در این سریال نوعی آسیب شناسی اجتماعی با تاکید بر کانون خانواده و تربیت فرزندان صورت می گیرد. امروزه روانشناسان و جامعه شناسان تاکید زیادی روی بحث خانواده دارند و ما هم در این سریال روی این موضوع تمرکز کرده ایم.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

هفده + 5 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز