خانه » سرگرمی » طالع بینی و فال ماهانه تیر 96

طالع بینی و فال ماهانه تیر 96

 

فال هفته آینده فال ماهانه مجله موفقیت فال این ماه فال مجله خانواده سبز فال مجله آراد جوان فال عاطفی روزانه فال سالانه

 

فروردین

شگفت زده نشوید اگر در ۱م و ۲م ماه دیگران مدام در حال تمجید و تحسین شما هستند، حقیقت این است که واقعا در حال پراکندن انرژی های متفاوت و مثبتی از خود به دنیای بیرون هستید. از این موقعیت به سود خود و کارهایتان بهره بگیرید. در ۷م، ۸م، و ۹م ماه به کسب آگاهی و دانش بیشتر نسبت به موضوعاتی که علاقه ی شما را جلب کرده اند دست بزنید. تنها سوال احمقانه سوالی است که پرسیده نشود، سوالاتتان را بپرسید چرا که نپرسیدن عیب است. اگرچه در ۱۵ و ۱۶م ماه، در تعریف جک های احمقانه اصلا خوب ظاهر نمی شوید، و حتی ممکن است با گفتن جکی موجب آزار و در نتیحه واکنش تندی از جانب خانواده و دوستانتان شوید، اما این کار شما را به قهقهه می اندازد و یک دل سیر از آن خواهید خندید. در ۲۰ و ۲۱م ماه اعتماد به نفس تان به اوج رسیده و از پس هر کاری بر خواهید آمد، اگرچه نیازی به کمک دوستان خود ندارید، اما در صورت همراهی آنها زمان تندتر و خوش تر خواهد گذشت. در ۲۶ و ۲۷م ماه، فکرتان پریشان خواهد بود و همه چیز را به آسانی گم می کنید. کلید ماشین و دیگر وسایل مهم خود را تمام مدت در دیدرس بگذارید.

اردیبهشت

اصلا متوجه تاثیر ویژه‌ای که بر دیگران در روزهای ۲م تا ۴م ماه می‌گذارید، نمی‌شوید. موجی از انرژی هستید که انرژی خود را به هر آنچه که بر سر راهتان باشد، منتقل می‌کنید. در این روزها حتی کنجکاوی شما نیز به دیگران سرایت می‌کند. در ۹م و ۱۰م ماه با اینکه همه دست و پا می زنند تا بتوانند از ایده‌ها و تجربیات‌تان استفاده کنند، ترجیح می‌دهید که در جمع دوستان و عزیزانتان بمانید و وقت خود را به آنها اختصاص دهید. درک رفتار شما کار دشواری است اما در هر صورت آدم خوبی هستید. در ۱۵م و ۱۶م ماه وقتش خواهد بود که شوخی و تفریح را کنار گذاشته و دوباره زندگی را جدی بگیرید. ارتباط به هر شکلی، تمام توجه شما را به خود جلب می‌کند، علی‌الخصوص وقتی‌که پای مسائل مادی در میان باشد. کسب درآمد در رأس برنامه‌هایتان قرار گرفته است. در محدوده‌ی ۲۷م تا ۲۹م ماه میلادی جاری، شخصی حرکتی بزرگ زده و علاقه‌ی خود نسبت به شما را مطرح خواهد کرد. چه کسی ممکن است باشد؟ حتی خانواده و دوستانتان هم متعجب خواهند شد. مطمئنا رازهای متعددی دارید که اگر دیگران متوجه آنها شوند، متعجب خواهند شد.

خرداد

در روز اول ماه، همان طور که به سمت کار قدم می زنید، یا سوار بر دوچرخه به سمت خانه می روید، یا سوار قطار می شوید، یا وارد کافه ی مورد علاقه تان می شوید، ایده، نگاه و یا انگیزه ای نو به سراغتان می آید. حتماً به این مساله توجه دقیق داشته باشید. جدی بگیریدش چون خیلی مهم است. در وضعیت خوبی برای شروع کارهای جدید قرار دارید. از غریزه های تان پیروی کنید. با رسیدن ۲م، ۳م و ۴م ماه، که روزهایی فوق العاده خواهند بود، از جایگاهی کاملاً موفق برخوردارید. عشقانه هایتان در حال شکوفا شدن هستند. کارتان عالی پیش می رود، و ورزش هایتان را به موقع و به شکلی غیر عادی خوب انجام می دهید، که تاثیری فوق العاده بر سلامتتان دارد. برنامه ای برای ۵م ماه خود بریزید. در ۱۲م یا ۱۳م آماده ی مهمانی و رقص خواهید بود. شبی پر شور خواهید داشت. در ۱۹م و ۲۰م ماه، همه ی احساساتی که دارید، اعم از رنجیدگی و شادی، همه را تبدیل به به چیزی خلاقانه کنید. در ۲۵م ماه، وقت خود را صرف ایده پردازی کنید. هیچ وقت نمی دانید چه فکرهای تازه ای ممکن است به سرتان بزند. ۲۹م،۳۰م، و ۳۱م، حسن ختامی فوق العاده بر این ماه خواهند بود.

تیر

در ۴ م و ۵ م ماه چشم تان در پی جایزه ای است، و با به دست نیاوردنش اندوهگین خواهید شد. مساله این است که واقعاً دور از دسترس است. و این حال و هوای آه و اوه کنان و اندوهناک این روز ها مانع از رسیدن تان به هر چیزی می شود. در ۶م، ۷م و ۸م ماه، خوش بین تر می شوید، که خیلی هم خوب است، چرا که این روزها در هیچ آزمونی قرار نیست که ناموفق باشید. اگر خانواده و دوستانتان به کمک تان نیاز داشتند، لیوان آب توی دستتان را هم زمین گذاشته و به کمک شان بشتابید. در ۱۱م و ۱۲م ماه، استراتژی های کمی هستند که ممکن است برایتان کار نکنند، و نتیجه های پایانی تان هم همه را شگفت زده و میخکوب خواهد کرد. معمولاً اهل تعریف از خود نیستید، اما در آن روزها، همه بهتان حق این کار را می دهند. در ۱۹م و ۲۰ م ماه با بازگشتن به تخت پادشاهی در رویاهای خود قرین لذت خواهید شد، اما نباید کارهای خود را از یاد ببرید. از فرمانروایی بر عالم خیال خود حس آرام و خوبی دارید، اما آدم های زیادی برای رسیدن شما به آن احساس آسایش دست داشته اند. درست مثل یک ملکه یا شاه، با بزرگواری دیگران را هم در لذت بردن از نتیجه های به دست امده شریک کنید.

مرداد

به نظر می رسد با آغاز ماه، آماده اید تا در دریای آبی ناخودآگاه خود شیرجه بزنید. بله، در ۱م و ۲م ماه، در آن دریای عمیق غواصی خواهید کرد و در این سفر، احساسات شما همچون مخزن اکسیژنتان خواهد بود. پس چشم هایتان را خوب باز کنید و به اعماق خود بروید، آن درخشندگی های عجیب و غریب و براق، ماهی نیستند، بلکه آرزوهای خود شما می باشند. ممکن است بعضی آرزوهایی را که در فراموشی مدفون شده بودند دوباره بیابید. به هر چیزی که در آن اعماق می بینید، چه آرزوی یک سفر باشد و چه میل به موفقیت در روابط عاشقانه تان، خوب توجه کنید. این جریان از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. ۵م، ۶م و ۷م ماه زمان بازگشت به کارهای معمولی روزانه خواهد بود. در ۱۳م و ۱۴م ماه فرصت ها و احتمالات زیادی از هرگوشه به شکلی غیر منتظره به سمت شما می آیند، قلب و ذهن خود را برای همه ی آنها خوب بگشایید. متحدان و حامیان همیشگی شما در زندگی، احساساتتان هستند؛ در هر کاری که انجام می دهید، همیشه به شما خواهند گفت کِی زمان توقف رسیده و کی باید به راه ادامه دهید. ۲۱م و ۲۲م ماه روز های فوق العاده ای هستند که الهام بخش و انگیزه دهنده ی شما بوده و حال همه ی اطرافیانتان را هم به شدت خوب خواهند کرد. در ۲۵م ماه ورزش کردن را فراموش نکنید، که کمکی خواهد بود تا در ۲۸م احساسات خود را دسته بندی و مرتبشان کنید.

شهریور

شاید بد نباشد که در ابتدای این ماه سری به شجره‌نامه‌ی خانوادگی خود بزنید. خودتان را برای مواجه شدن با برخی از ناشناخته ها آماده کنید. ۵م و ۶م ماه می‌خواهید هرکاری را که دوست دارید انجام دهید اما آیا چنین چیزی امکان دارد؟ اول به وظایف اصلی خود رسیدگی کنید تا شاید فرصت برای تفریح و خوشی هم ایجاد شود. در بازه‌ی ۱۴م تا ۱۶م زندگی‌تان مورد توجه تماشاچی‌های زیادی قرار خواهد گرفت. اگر مردم واقعا قصد مشارکت در زندگی‌تان را داشته باشند، حاضر به پرداخت بهای آن هم خواهند شد. در ۲۲م و ۲۳م ماه آماده هستید تا کاندیدای موقعیت و سمتی شوید. خوشبختانه اطرافیان و دوستان‌تان به شما کمک خواهند کرد. در ۲۶م و ۲۷م ماه به همه با دید تعجب نگاه خواهید کرد و بهتر است که وقت خود را با کودکان یا افرادی که قلب کودکانه دارند سپری کنید. خودتان را سرگرم کنید! دنیا جای زیبایی برای زندگی کردن است.

مهر

در روزهای اول تا سوم این ماه موجی از انرژی، قدرت عبور از موانعی که اخیرا بر مسیر زندگیتان ظاهر شده بودند را فراهم خواهد کرد. ممکن است بعد از عبور این موج، سر و کله ی مسائل دیگری ظاهر گردد اما سعی کنید نهایت لذت را از این فرصت پیش آمده ببرید. ۱۳م و ۱۴م ماه از روی احترام و ارزشی که برای وقت دیگران قائلید، کارهای زیادی را به ثمر می رسانید و انتظار دارید که دیگران نیز متقابلا به شما کمک کنند. درصورتیکه آنها به شما کمک نکنند و درک متقابلی وجود نداشته باشد، ممکن است به روابطتان آسیب وارد شود. اجازه ندهید که دوستی های خوب به سادگی از بین بروند. برای رفع سوءتفاهم های احتمالی، بجنگید. در محدوده‌ی ۲۳م تا ۲۵م دوستانتان به دید متخصص به شما نگاه خواهند کرد. از بیان نظر خود نترسید و حرفتان را بزنید. از حرف های شما استقبال خواهد شد.

آبان

بدترین چیزی که در ۱وم و ۲م ماه می تواندی بشنوید این است که لیاقت جایگاهی که در آن قرار گرفته اید را ندارید. پس از آنهمه تلاش، چطور کسی می تواند چنین حرفی را به شما بزند؟در ۵م، ۶م و ۷م ماه همچنان آزمون های دیگری سر راهتان قرار می گیرند و همه را با بهترین نتیجه پشت سر می گذارید. هرچه دیگران بیشتر از شما می خواهد که خود را ثابت کنید، بیشتر می درخشید، انگار رو به دنیا کرده و گفته باشید: ” هرچه داریرو کن دنیا، من کم نخواهم آورد!”. در ۱۳ و ۱۴م ماه کاملا روشمندید و چه چیزی بهتر ازاین که می بنید نقشه هایتان آنجور که باید به بار نشسته اند. در ۱۹، ۲۰ و ۲۱ م ماه وسواس بیشتری در نگهداری و مراقب از چیزهایی که متعلق به شما هستند و همین طور عزیزانتان به خرج می دهید. اگر احساس کنید کسی می خواهد چیزی را که از آن شماست از آن خود کند با احساس مالکیت شدیدی رفتار خواهید کرد. در ۲۶ و ۲۷م ماه هیچ علاقه ای به آشوب به پا کردن ندارید و وقتی بفهمید که یکی از کارهایتان چنین جنجالی به پا کرده است میخکوب خواهید ماند. همچین نیتی نداشتید، اما حالا که پیش آمده است، پس عذرخواهی کنید و همه چیز را پشت سر بگذارید.

آذر

برخی‌ می‌گویند از آنجایی که امکان انتخاب خانواده برای کسی وجود ندارد، باعث خوش‌بختی است که می‌توان دوستان خود را انتخاب کرد و این مسئله در ۴ روز نخست از این ماه، رنگ و بوی ویژه‌ای به خود می‌گیرد. اگر مجبور نبودید، آیا حاضر بودید که وقت آزاد خود را با این افراد بگذرانید؟ شاید پاسخ‌تان منفی باشد اما باید بدانید که الان دوستانتان به شما نیاز دارند و شما بهتر از آن هستید که در چنین موقعیتی به آنها کمک نکنید. در ۷م و ۸م این ماه، روش‌های جدیدی برای نظم و سامان دادن به امور خود را پیدا خواهید کرد که ممکن است زندگی‌تان را متحول سازند. چه کسی فکرش را می‌کرد که با اندکی تغییر در این چیز و آن چیز، چنین تغییرات محسوسی ایجاد می شد؟ در ۱۱م و ۱۲م ماه اندکی خسیس می‌شوید اما آیا واقعا آنقدر ندارید که بتوانید دارایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید؟ اگر به اندازه‌ی تمام کلاس آدامس ندارید، پس از همان اول آدامس را از جیبتان بیرون نیاورید. در محدوده‌ی ۱۷م تا ۱۹م اخبار داغی از اتفاقی که برای یکی از دوستانتان رخ داده، دریافت می‌کنید. فراموش نکنید که اگر می‌خواهید اولین نفری باشید که از قضیه با خبر می‌شود، گوشی خود را در خانه جا نگذارید. در بازه‌ی ۲۷م تا ۲۹م برای پی بردن به حقیقت موضوعی، لازم است که سخت تلاش کنید. تعجب نکنید اگر مطلب آزار دهنده‌ای را کشف کردید. برخی چیزها بهتر است که برای همیشه مخفی بمانند.

دی

در ۶، ۷ و ۸م ماه همه چیز برایتان انگیزه بخش خواهد بود. از هر چیز کوچکی حتی بال زدن پروانه و صدای خنده ی کودکی به وجد می آیید. چطوره می خواهید این احساسات را به دنیا نشان دهید؟ شاید درست کردن یک تارنما، یا حتی یک گفت و گوی ساده با فردی غریبه ایده یخوبی برای این کار باشد. شاید در ۱۱م و ۱۲م ماه با شکست خوردن در پروژه ای که خیلی رویش کار کرده اید نا امید شوید، اما شما که اهل کوتاه آمدن و جا زدن نیستید، نه؟ یک رویکرد جدید همه ی بازی را دگرگون خواهد کرد. چند روزی به خود وقت داده و پس از آن با نیرو و گروهی حدید دوباره باز گردید. در ۱۹م و ۲۰م، شرایط احتماعی به کونه ای است که فرصتی برای خوش گذرانی و جشن خواهید داشت، تا می توانید با آدم های جدید آشنا شوید. در ۲۴م و ۲۵م وقتی نگاه ها به سوی تان جلب می شود، اولین واکنش تان این خواهد بود که سر در لاک خود فرو ببرید، اما چرا میخواهید دنیا را از وجود خود محروم کنید؟ دلیلی برای پنهان کردن خود ندارید، در سراپای وجودتان هنری نیست که نباشد.

بهمن

در روزهای ۱م،۲م، و ۳م ماه، هر چه بیشتر به دیگران خوبی کنید، احساس بهتری خواهید داشت. در ۶م،۷م و ۸م ماه متانت و وقارتان بی اندازه خواهد بود و دیگران برای آزردن تان باید خیلی حواس پرت و بی ملاحظه رفتار کنند. در برابر هرج و مرج بی اندازه آرامید. در ۱۱م و ۱۲م ماه به خوبی می دانید چگونه بهترین معامله را جوش بزنید، بد فکری نیست اگر به دوستی که در کار فروش ماشین است سری بزنید یا به خرید آن لاین مادر تان کمک کنید. به چشم دیگران شاید کمی کسل کننده بیاید، اما شما در یافتن و انجام خریدهای ارزان تر و پر منفعت تر مهارتی خاص دارید. در ۱۷م و ۱۸ ماه یا به شدت دوست داشته می شودی و یا به شدت پس زده می شوید. که البته با هر دوی این موردها راحتید. بیب اندازه در پوسته ی خود آرام و آسوده اید. در ۲۶م،۲۷م و ۲۸م ماه چالش های زیادی در شکل های جور وا جور به سراغتان خواهند آمد، از هیچ کدامشان باز پس ننشینید. بد نیست کم کم به جمله ای که میخواهید روی جام قهرمانی تان حک شود هم فکر بکنید!

اسفند

مهم نیست محل کارتان درگیر چه مسائل دیوانه کننده ایست، یا مجبورید با چه اتفاقات پیچیده ای در خانه دست و پنجه نرم کنید (چه شده؟ باز هم لوله ها گرفته اند؟ اوه، نه!)، به هر حال اگر می خواهید انعطاف و نرمی خود را حفط کنید، باید تحت هر شرایطی، زمانی را به چند حرکت کششی اختصاص دهید. مهم نیست چقدر سرتان شلوغ است، ۵ دقیقه روی زمین بنشینید و نفس عمیق بکشید.حتی خیلی بهتر خواهد بود اگر در روزهای ۱م و ۲م ماه، ۲۰ دقیقه، خود را از محیط های پر تب و تاب دور کرده و درگوشه ای ساکت، کمی به مدیتیشن بپردازید. این تمرین خاصیتی استثنایی خواهد داشت و خیلی زود متوجه تاثیر بی اندازه آرام بخش آن خواهید شد. فوق العاده است، نه؟ خب، در روزهای ۵م، ۶م، و ۷م ماه، احساس بهتر و بی نطیر تری هم خواهید داشت. باغبانی کنید، وقتتان را با معشوقه ی خود بگذرانید، یا فقط کمی در هوای تازه و آزاد بنشینید؛ در این روزها هر کاری که انجام بدهید، کاری درست خواهد بود. در روزهای ۱۳م و ۱۴م به هیچ وجه خود را با کمکِ بی پاداش کردن به دیگران مشغول و گرفتار نکنید، نکند که از رفتن به باشگاه و ورزش کردن درمانید. روزهای ۱۹م و ۲۰م ماه، روزهای خوبی برای اندیشه ای آرام داشتن خواهند بود، پس بیندیشید. در روز ۲۵م، جسور و قاطعانه رفتار کنید. برای روز ۲۸م هم خودتان خوب می دانید چه کار باید بکنید، اینطور نیست؟

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

14 + 3 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز